O nás

Ako to všetko začalo? 

Boli sme úplne bežná rodina,s bežným konzumným spôsobom života, ktorá poctivo triedila odpad v domnení, že veľká časť takéhoto plastového odpadu sa znovupoužije pri výrobe ďalších výrobkov a preto robíme pre našu planétu dosť. Až kým sme jedného dňa nezistili krutú realitu: iba 5% plastového odpadu sa dá znovuzrecyklovať!!! Ak by sme spojili plastový odpad dokopy, vytvorili by sme nový svetadiel! Vitajte v dobe plastovej! Tieto zistenia boli šokujúce! Aký svet tu zanechávame pre naše deti? Jediná cesta, ako znížiť výrobu plastov je - plasty nekupovať! 

Ako teda môžeme svojím podielom prispieť k zníženej produkcii plastu? 

Je to samozrejme náročné a aj viac-menej nemožné vyhnúť sa plastom, ale môžeme urobiť aspoň niečo pre našu planétu.

Prestaňme nakupovať veci, ktoré nepotrebujeme. 

Nakupujme v bezobalových obchodoch.

Na nákup ovocia a zeleniny používajme látkové sáčky.

Nakupovať ekologické veci, či už na dennú spotrebu, ako aj doplnky do domácnosti.

Ale keďže takýchto predajní je stále nedostatok, rozhodli sme sa v našom meste otvoriť predajňu zameranú predovšetkým na ekologickú čapovanú drogériu, prírodnú kozmetiku a ekologické doplnky. Špecializujeme sa predovšetkým na predaj výlučne  ekologickej čapovanej kozmetiky a drogérie.


Ponúkame tovar, ktorý je ojedinelý na Slovensku svojím štýlom predaja a samozrejme aj kvalitou, ktorú si môže dovoliť každý.  Odlišujeme sa svojou ponukou drogérie a kozmetiky od predajní s bežnými produktmi, ktoré sa ponúkajú v každom supermarkete, hypermarkete, či v iných obchodných centrách alebo obchodných sieťach. Našou výhodou je ponuka ekologických čistiacich a pracích prostriedkov a výrobkov pre našu dennú hygienu a do vlastných nádob.

Príď nakúpiť k nám a zabrániš tak neustálemu nakupovaniu nových plastových nádob a zároveň znížiš znečistenie vody.

Čo ponúkame?

Ponúkame drogériu, ktorá je viac ako 90% bio odbúrateľná v prírode.

Nie je testovaná na zvieratách.

Spĺňa nariadenia HACCP.

Má certifikát kvality na národnej aj medzinárodnej úrovni ISO 9001.

V ponuke máme produkty, ktoré majú vynikajúce čistiace aj sanitárne vlastnosti a mnoho ďalších. Ponúkame aj gély na pranie s rovnakou vôňou ako je aviváž. To znamená, že prádlo vonia oveľa krajšie a intenzívnejšie (samozrejme v našom prípade nie sú aviváže extra parfémované).
 
Dokonca máme veľmi spokojných zákazníkov z radov alergikov. Majú veľmi dobré skúsenosti s našimi produktmi, ktoré nedráždia pokožku.


A ako to funguje?

Je to úplne jednoduché

Zákazník príde do obchodu so svojou fľašou (alebo si fľašu zakúpi v obchode), predavač naplní fľašu požadovaných produktom a množstvom. Predavač fľašu odváži, nalepí etiketu s označením produktu, ktorý v nej je. Systém je ten istý, ako keď sa kupuje ovocie a zelenina. Je to veľmi jednoduché a zákazník si môžete kúpiť viac druhov rôznych výrobkov. Nie je viazaný na celé balenia.
“ Kupujete len toľko, koľko naozaj potrebujete.“

Tak , keď najbližšie miniete nejaký čistiaci prostriedok, fľašu určite nevyhadzujte, ale si príďte  načapovať prírodnú alternatívu. Šetríme tak životné prostredie a aj svoje zdravie.

Čapovaná drogéria dnes nie je len moderný výmysel, je to filozofia uvedomelých ľudí, ktorí sú si vedomí závažnosti ekologických zmien.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Na našich stránkach používame cookies. Bližšie informácie získate na stránkach osobné údaje. Odkliknutím súhlasíte s ich používaním.