HERBATINT TRVALÉ FARBY VLASOV SVETLO...
HERBATINT TRVALÉ FARBY VLASOV SVETLO...
HERBATINT TRVALÉ FARBY VLASOV SVETLO...

HERBATINT TRVALÉ FARBY VLASOV SVETLO MAHAGÓN BLONDÍNA 7M

Trvalé farby na vlasy s výťažkami z ôsmich bylín sú prirodzenejšou alternatívou k farbe na vlasy s dlhotrvajúcim účinkom a 100% sivým krytom. Žiadny amoniak, resorcill, parabény, alkohol a parfum. Farby sú pri aplikácii úplne bez zápachu. Ako jediná trvalá farba sú herbatintové farby dermatologicky testované na citlivej pokožke.

HfnvMB7M
11,99 €
S DPH

Popis

Balenie stačí pre až 2 aplikácie.

Čo robiť pri farbení už farbených alebo inak ošetrených vlasov?

Keďže zosvetlené vlasy sú poréznejšie, odporúčame o stupeň svetlejší odtieň, ako ste si vybrali. Znížte trvanie účinku o desať minút a vyhnite sa chladným a ashy odtieňom.
VLASY S TRVALÝM: Vlasy ne farbíte ihneď po trvalej
aplikácii. Odporúčame dva týždne od seba, pomocou stupňa svetlejšieho odtieňa, ako ste si vybrali, a skrátenie trvania akcie o 10 minút.
VLASY PO APLIKÁCII HENY: Hena zabalí vlasy, čo znemožňuje, aby farba prenikla do
vlasov. Mali by ste počkať, kým sa hena úplne umyje alebo vlasy rastú späť.
Ak si nie ste istí výberom farebného odtieňa, môžete
ho otestovať na prameni vlasov. Ak si nemôžete vybrať medzi dvoma odtieňmi, mali by ste si vybrať svetlejší odtieň. Ako miešať dva alebo viac odtieňov:

Všetky herbatintové odtiene sa môžu navzájom miešať,


ale vždy sa musí použiť rovnaký farebný objem a vyvíjajúca sa emulzia. Príklad: Ak chcete zmiešať 6N a 7D v rovnakom pomere, zmiešajte 30 ml 6N emulzie farbí a 30 ml emulzie 7D farbí (= 60 ml farby) so 60 ml vyvíjajúcej sa emulzie.

Obsah balenia:

o    1 fľaša herbatintového gélu na farbenie vlasov, 60 ml

o    1 fľaša vyvíjajúcej sa emulzie, 60 ml

o    1 vzorka normalizujúceho šampón šampónu, 15 ml

o    1 vzorka kráľovského krémového kondicionéra, 15 ml

o    1 návod na použitie s pokynmi a rukavicami

 

Odporúčania:

Pred aplikáciou sa odporúča vykonať test citlivosti. Viac o tomto teste sa dočítate v písomnej informácii pre používateľov.

 

Upozornenie:

Farby na vlasy môžu spôsobiť závažné alergické reakcie. Pozorne si prečítajte a postupujte podľa pokynov. Test citlivosti by sa mal vykonať 48 hodín pred aplikáciou farby podľa pokynov v tomto návode. Tento výrobok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 16 rokov. Dočasné tetovanie čiernej henny môže zvýšiť riziko alergie. Ne farbíte vlasy, ak máte vyrážku alebo citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku hlavy, 2/ ste mali akúkoľvek reakciu po farbení vlasov v minulosti, 3/ v minulosti ste mali reakciu na dočasné tetovanie čiernej henny. Tento výrobok sa nesmie používať na farbenie mihalníc, fúzov a mušlí.

 

Inci:

SFARBENIE EMULZIA: Laureth-4, propylénglykol, Aqua (voda)PEG-2 oleamín,etanolamín, Kyselina olejová, výťažok z listov Aloebarbadensis, výťažok z listov Hamamelisvirginiana, výťažok z listov Betula alba, výťažok z koreňovej kyseliny Echinacea angustifolia, výťažok z škrupiny Juglans regia (výťažok zo škrupiny vlašského orecha ), výťažok z koreňovÉho oleja Rheumpalmatum, výťažok z kôry Cinchona calisaya, olej z lúčnej vločiek PEG-75, olej zo semien Limnanthes,p-Aminofenol, 2-amino-3-hydroxypyridín, tetrasodium EDTA, m-aminofenol, 2-metylresorcinol, 4-chlórsorcinol, chlorid cetróniový, simethicone, metabisulfit sodnýglycerín.

* ekologické poľnohospodárstvo

 

VÝVOJOVÁ EMULZIA: Aqua (voda ), Peroxid vodíka, kyselina etidrónová, trideceth-9, chlorid cetróniový, simethicone, propylénglykol, hydrogenovaný ricínový olej PEG-40

 

Herbatint farebné fakty:

o    Herbatintové farby na vlasy 100% pokrývajú šedivé už po 1.

o    Vlasy môžu byť zosvetlené až 2 odtieňmi.

o    Jedno balenie stačí pre až dve aplikácie.

o    Na rozdiel od henny sa farby ľahko miešajú, aplikujú a necítia. K dispozícii je tiež väčšia škála odtieňov a vlasy môžu byť farbené s výraznejší výsledok.

o    Herbatintové farby neobsahujú amoniak, parabény, alkohol, rezorcinol a majú nižší obsah peroxidu vodíka.

o    Hoci PPD (p-fenyléniamín) je chemická látka, je tiež základnou prísadou trvalých farieb na vlasy, čo vám umožňuje účinne pokryť šedú farbu a pomáha vytvárať širokú škálu odtieňov farieb. V našich právnych predpisoch je povolená koncentrácia 2% ppd vo farbení vlasov zmiešaných a pripravených na použitie, ale Herbatint obsahuje iba 0,37%.

o    Počas tehotenstva alebo po chemoterapii sa odporúča poradiť sa s lekárom o použití farieb.

o    Herbatintové výrobky sa neodporúčajú na farbenie fúzov, mušlí, obočia alebo rias.

o    Farby sú vždy lepšie vyskúšať na malom kúsku kože pred aplikáciou v prípade alergickej reakcie.

 

Detaily produktu

Dovoz z
Taliansko

Recenzie

Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Hodnotenie Komentáre (0)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Na našich stránkach používame cookies. Bližšie informácie získate na stránkach osobné údaje. Odkliknutím súhlasíte s ich používaním.