ECO SOUL Bambusová slamka - 1 ks
ECO SOUL Bambusová slamka - 1 ks
ECO SOUL Bambusová slamka - 1 ks
ECO SOUL Bambusová slamka - 1 ks

ECO SOUL Bambusová slamka - 1 ks

Eco Status štýlová ekologická slamka z bambusu. Pridaj do svojho života dúšok prírody a pochváľ sa svojou eko slamkou, ktorú zdobí slovenský folklórny vzor. Hodí sa do kabelky či ruksaku, takže kdekoľvek si a čokoľvek robíš, môžeš bezstarostne povedať „nie“ jednorazovým slamkám!

ZW-BS
1,20 €
S DPH

Popis

Je to len jedna slamka – povedalo 7,5 miliardy ľudí.“ Kúsky plastu, ktoré k pitiu v podstate ani nepotrebujeme, často končia v zmiešanom odpade či v horšom prípade v prírode a oceáne. Zvykneme si pýtať nápoje bez cukru, bez ľadu, ale málokedy „bez slamky“. Plastová slamka v tvojom obľúbenom nápoji rozhodne neplní estetickú funkciu. A čo účelovú? Budeš ju používať len niekoľko minút, ale jej život presiahne ten tvoj. Ak si milovníkom slamky, odmietni plastové zlo a zaobstaraj si alternatívu. S bambusovou slamkou môžeš odštartovať svoj zero waste životný štýl.

Bambus sa pýši prívlastkom „gentleman“ medzi ostatnými rastlinami. Je to symbol cnosti, ktorý je úzko spätý s ľuďmi vyžarujúcimi pozitívnu energiu. Je jednou z najrýchlejšie rastúcich a najsilnejších rastlín na svete. Naše slamky sú získané z obnoviteľných bambusových lesov bez súvisiaceho odlesňovania. Eco Soul slamky pochádzajú z prírody, preto keď splnia svoje poslanie, kompostovaním ich vrátiš späť tam, odkiaľ pochádzajú. Sú navrhnuté prírodou, takže každá slamka je jedinečná a môžeš očakávať jemné rozdiely vo veľkosti, tvare a farbe.

Značka: Eco Status, folklórny motív. 100% organická – vyrobená z prírodného bambusu, bez plastu, BPA či iných chemikálií. Keď bude dosluhovať, vráť ju späť do zeme, kam patrí. 

Starostlivosť: umy ju vodou, príležitostne vodou so soľou, ktorá je dostatočne účinná ako dezinfekčný prostredok. Nevhodná do umývačky riadu. 

Detaily produktu

Balenie
Dĺžka: 20 cm, priemer: 0,6-0,8 cm.

Recenzie

Žiadne recenzie

Hodnotenie Komentáre (0)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Na našich stránkach používame cookies. Bližšie informácie získate na stránkach osobné údaje. Odkliknutím súhlasíte s ich používaním.